CRM GROUP

CRM MEDIA

Sosyal Medya Müşteri İlişkileri Yönetimi. Müşteri ilişkileri ve sosyal medya yönetimi platformu Crm Media Group müşterilerinize birinci sınıf hizmet verebilmeniz, sosyal medyayı etkin kullanmanız ve müşteri ilişkileri şikayet yönetiminde rakiplerinizden bir adım önde olmanız için profesyonel yardımcınızdır.

NEDEN CRM MEDIA?

1.
Sosyal Medya Yönetimi. İçerik Yönetimi, Sosyal medya uzmanı, internet teknolojisi ve kültürünün gelişimiyle birlikte ortaya çıkan Sosyal ağlar kavramı sonrası Ticari veya Sosyal sorumluluk içerikli projelerin daha geniş hedef kitlelere ulaşabilmesi için Sosyal Medya Kanalları üzerinde haber, duyuru, kampanya duyurusu ve çeşitli etkinliklerin tanıtımı.
2.
Firma Analizi ve Sosyal Medya Raporu. Şikayet Yönetiminde Raporlama ve Analiz; Müşteri şikayet yönetimi raporları, müşteri şikayet yönetim süreçlerini daha etkin izlemesini ve yönetimi. Şikayetlerin güncel durumları, ortalama çözüm süreleri, müşteri cevaplama süreleri, gecikme durumları veya müşteri memnuniyet düzeyi.
3.
Google SeoPro ve Google Arama Motoru Optimizasyonu (Google Seo). SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

 

4.
Firma Haber Reklam ve Tanıtım. Sosyal medya haberciliği, medyada kurumuza ait haberler, kurumunuzla ilgili haber ve içerik yönetimi, sosyal medya reklamları, geri bildirimlerin değerlendirimesi, müşterilerinizle bağlantıda olmak ve onları kurumunuzla ilgili periyodik olarak bilgilendirmek, sosyal medya aracılığıyla müşteriniz ve markanız, kurumunuz, firmanız arasında güven oluşturma, müşterinizin size ihtiyacı olduğunda yanında olduğunuzu hissettirme, müşterinizin şikayetlerini görmemezlikten gelmeyin ve onlarla iletişim kurarken her zaman onlara değerli oldukları hissettirin.

Yorumlar!

Neler Yapıyoruz!

  • Profesyonel Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Sosyal Medya ve Şikayet Yönetimi
  • Firma / Marka Haber ve Reklam
  • Şikayet Yönetimi Rapor ve Analiz
  • Google SeoPro / Arama Motoru Optimizasyonu
  • Profesyonel Website / Tasarım ve Logo

CRM MEDIA